







Men's Logo Print Jumper Brown Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 333188 |
$92.82
Original: $265.19
-65%Men's Logo Print Jumper Brown Size M—
$265.19
$92.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 333188 |























