






Men's Logo Print Shorts Black Size IT 50 / UK 34
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 50 / UK 34 |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 25cm |
| SKU | 295054 |
Original: $88.40
-65%$88.40
$30.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 50 / UK 34 |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 25cm |
| SKU | 295054 |























