








Men's Logo Print Sweatshirt White Size XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 327803 |
$142.79
Original: $407.98
-65%Men's Logo Print Sweatshirt White Size XL—
$407.98
$142.79Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 327803 |























