







Men's Logo Print Swim Shorts Black Size 34 / UK 6
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | 34 / UK 6 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 19cm |
| SKU | 343878 |
$66.64
Original: $190.39
-65%Men's Logo Print Swim Shorts Black Size 34 / UK 6—
$190.39
$66.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | 34 / UK 6 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 19cm |
| SKU | 343878 |























