







Men's Logo Print T-Shirt Black Size L
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 365252 |
$156.39
Men's Logo Print T-Shirt Black Size L—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 365252 |























