







Men's Logo Print T-Shirt Black Size M
| Brand | Versace Jeans Couture |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Light print cracking and tiny hole on the front. |
| SKU | 354489 |
$4.76
Original: $13.60
-65%Men's Logo Print T-Shirt Black Size M—
$13.60
$4.76Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Versace Jeans Couture |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Light print cracking and tiny hole on the front. |
| SKU | 354489 |























