







Men's Logo Print T-Shirt Black Size XS
| Brand | Missoni |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 358352 |
$21.42
Original: $61.20
-65%Men's Logo Print T-Shirt Black Size XS—
$61.20
$21.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Missoni |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 358352 |























