








Men's Logo Print T-Shirt Grey Size M
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £445.0 |
| Colour | Grey |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 277071 |
$54.40
Men's Logo Print T-Shirt Grey Size M—
$54.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £445.0 |
| Colour | Grey |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 277071 |























