








Men's Logo Print T-Shirt Pink Size S
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Pink |
| Length | 64.5cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Item is showing signs of fading. |
| SKU | 305986 |
$40.80
Men's Logo Print T-Shirt Pink Size S—
$40.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Pink |
| Length | 64.5cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Item is showing signs of fading. |
| SKU | 305986 |























