














Men's Logo Print T-Shirt White Size S
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 57.5cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Tiny pin holes located on front and back near hem. Please see last images. |
| SKU | 351094 |
Original: $81.60
-65%$81.60
$28.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 57.5cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Tiny pin holes located on front and back near hem. Please see last images. |
| SKU | 351094 |























