







Men's Logo Stripe Hoodie Black Size L
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 331731 |
$57.12
Original: $163.19
-65%Men's Logo Stripe Hoodie Black Size L—
$163.19
$57.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 331731 |























