







Men's Logo Sweatshirt Khaki Size M
| Brand | Essentials |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 69cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| SKU | 332795 |
$61.20
Men's Logo Sweatshirt Khaki Size M—
$61.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Essentials |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 69cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| SKU | 332795 |











