








Men's Plaque Logo Jeans Blue Size Waist 36"
| Brand | Essentials |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 36" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 46cm |
| Inner Leg | 82cm |
| SKU | 355844 |
$54.40
Men's Plaque Logo Jeans Blue Size Waist 36"—
$54.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Essentials |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 36" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 46cm |
| Inner Leg | 82cm |
| SKU | 355844 |











