











Men's Lv Boreal Evening Jeans Red Size Waist 32"
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Denim |
| Comes With | Tags |
| Colour | Red |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 88cm |
| SKU | 332259 |
$618.77
Men's Lv Boreal Evening Jeans Red Size Waist 32"—
$618.77
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Denim |
| Comes With | Tags |
| Colour | Red |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 88cm |
| SKU | 332259 |























