








Men's Lv Cartoon Swim Shorts Black Size XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Waist | 45cm |
| Inner Leg | 20cm |
| SKU | 323053 |
$360.38
Men's Lv Cartoon Swim Shorts Black Size XL—
$360.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Waist | 45cm |
| Inner Leg | 20cm |
| SKU | 323053 |























