











Men's Lv Embroidered Patch Jumper Navy Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Light mark to back right arm, please see last image. |
| SKU | 357836 |
$116.61
Original: $333.18
-65%Men's Lv Embroidered Patch Jumper Navy Size M—
$333.18
$116.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Light mark to back right arm, please see last image. |
| SKU | 357836 |























