











Men's Lv Frequency Technical Hooded Blouson Windbreaker Navy Size IT 52 / XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 353175 |
$397.44
Original: $1,135.54
-65%Men's Lv Frequency Technical Hooded Blouson Windbreaker Navy Size IT 52 / XL—
$1,135.54
$397.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 353175 |























