








Men's Lv Malletier Zip Up Hoodie Black Size XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 365953 |
$235.61
Original: $673.17
-65%Men's Lv Malletier Zip Up Hoodie Black Size XL—
$673.17
$235.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 365953 |























