






Men's Lv Musical Varsity Jacket Black Size IT 54 / XXL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 60cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| SKU | 345990 |
$733.00
Original: $2,094.30
-65%Men's Lv Musical Varsity Jacket Black Size IT 54 / XXL—
$2,094.30
$733.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 60cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| SKU | 345990 |























