








Men's Lv Print T-Shirt White Size XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 336679 |
$278.79
Men's Lv Print T-Shirt White Size XL—
$278.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 336679 |























