











Men's Lv Spray Denim Jacket Blue Size IT 48 / M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Denim |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 346465 |
$795.56
Men's Lv Spray Denim Jacket Blue Size IT 48 / M—
$795.56
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Denim |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 346465 |























