








Men's Lv Spread Embroidery T-Shirt White Size XS
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 325764 |
$373.98
Men's Lv Spread Embroidery T-Shirt White Size XS—
$373.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 325764 |























