










Men's Lvse Nylon Utility Jacket Black Size IT 52 / XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 348300 |
$380.78
Original: $1,087.95
-65%Men's Lvse Nylon Utility Jacket Black Size IT 52 / XL—
$1,087.95
$380.78Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 348300 |























