







Men's Lyon Windbreaker Red Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 331492 |
$265.19
Men's Lyon Windbreaker Red Size 5 / XXL—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 331492 |























