






Men's Maduse Logo T-Shirt White Size XS
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 64.5cm |
| Should To Shoulder | 41.5cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Missing neck tag. |
| SKU | 312762 |
$47.60
Men's Maduse Logo T-Shirt White Size XS—
$47.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 64.5cm |
| Should To Shoulder | 41.5cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Missing neck tag. |
| SKU | 312762 |























