






Men's Maglia Cardigan Navy Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 332875 |
$61.88
Original: $176.79
-65%Men's Maglia Cardigan Navy Size M—
$176.79
$61.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 332875 |























