








Men's Maglia Long Sleeve T-Shirt White Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 301256 |
$88.40
Men's Maglia Long Sleeve T-Shirt White Size S—
$88.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 301256 |























