








Men's Maglia Polo Shirt Blue Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Neck label missing. |
| SKU | 353855 |
$28.56
Original: $81.60
-65%Men's Maglia Polo Shirt Blue Size L—
$81.60
$28.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Neck label missing. |
| SKU | 353855 |























