







Men's Maglia Polo Shirt Blue Size XXXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 354377 |
$30.94
Original: $88.40
-65%Men's Maglia Polo Shirt Blue Size XXXL—
$88.40
$30.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 354377 |























