








Men's Maglia Polo Shirt Burgundy Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Burgundy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Light mark on the front of the item |
| SKU | 291123 |
$40.80
Men's Maglia Polo Shirt Burgundy Size M—
$40.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Burgundy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Light mark on the front of the item |
| SKU | 291123 |























