







Men's Maglia Polo Shirt Navy Size XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 321376 |
$35.70
Original: $101.99
-65%Men's Maglia Polo Shirt Navy Size XL—
$101.99
$35.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 321376 |























