









Men's Maglione Tricot Cardigan Jacket Black Size XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Item is missing drawstring |
| SKU | 362959 |
$475.98
Men's Maglione Tricot Cardigan Jacket Black Size XL—
$475.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Item is missing drawstring |
| SKU | 362959 |























