












Men's Maglione Tricot Cardigan Jacket Navy Size XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Minor wear to the material around the main zip |
| SKU | 359650 |
$95.20
Original: $271.99
-65%Men's Maglione Tricot Cardigan Jacket Navy Size XL—
$271.99
$95.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Minor wear to the material around the main zip |
| SKU | 359650 |























