









Men's Maglione Tricot Hoodie Black Size XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 336110 |
$251.59
Men's Maglione Tricot Hoodie Black Size XXL—
$251.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 336110 |























