











Men's Maglione Tricot Jacket Navy Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 366148 |
$152.31
Original: $435.18
-65%Men's Maglione Tricot Jacket Navy Size L—
$435.18
$152.31Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 366148 |























