








Men's Marque Deposee Varsity Jacket Black Size IT 52 / XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | SS24 Pharrell Williams collection |
| SKU | 348137 |
$2,094.30
Men's Marque Deposee Varsity Jacket Black Size IT 52 / XL—
$2,094.30
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | SS24 Pharrell Williams collection |
| SKU | 348137 |























