











Men's Marque Down Jacket Brown Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Brown |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Tiniest pin hole on the front of the coat. |
| SKU | 343194 |
$441.98
Men's Marque Down Jacket Brown Size 5 / XXL—
$441.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Brown |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Tiniest pin hole on the front of the coat. |
| SKU | 343194 |























