










Men's Marque Down Jacket Navy Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Inner lining has a rip, please see last image. |
| SKU | 345932 |
$271.99
Men's Marque Down Jacket Navy Size 3 / L—
$271.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Inner lining has a rip, please see last image. |
| SKU | 345932 |























