








Men's Mathias Down Jacket Navy Size 1 / S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Tiny pinhole on the back of the item as pictured. |
| SKU | 324723 |
$203.99
Men's Mathias Down Jacket Navy Size 1 / S—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Tiny pinhole on the back of the item as pictured. |
| SKU | 324723 |























