










Men's May Down Jacket Green Size 1 / S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / S |
| Material | Velvet |
| Colour | Green |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Slightly discolouration to the velvet. |
| SKU | 350984 |
$333.18
Men's May Down Jacket Green Size 1 / S—
$333.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / S |
| Material | Velvet |
| Colour | Green |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Slightly discolouration to the velvet. |
| SKU | 350984 |























