







Men's Maya Down Jacket Black Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 366741 |
$686.77
Men's Maya Down Jacket Black Size 2 / M—
$686.77
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 366741 |























