







Men's Medusa Graphic Logo T-Shirt Blue Size L
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 309360 |
$23.80
Original: $68.00
-65%Men's Medusa Graphic Logo T-Shirt Blue Size L—
$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 309360 |























