






Men's Meisterstuck Card Holder Black
| Brand | Mont Blanc |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 7cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | RRP £250 |
| SKU | 345918 |
$203.99
Men's Meisterstuck Card Holder Black—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mont Blanc |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 7cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | RRP £250 |
| SKU | 345918 |























