











Men's Membrana 3L Tc Jacket White Size L
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Small mark on bottom, please see last images. |
| SKU | 356919 |
$80.92
Original: $231.19
-65%Men's Membrana 3L Tc Jacket White Size L—
$231.19
$80.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Small mark on bottom, please see last images. |
| SKU | 356919 |























