








Men's Mm6 Long Bomber Jacket Green Size XL
| Brand | Maison Margiela |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 86cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | A faint mark to left shoulder, and small mark on right arm. |
| SKU | 307032 |
$81.60
Men's Mm6 Long Bomber Jacket Green Size XL—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Maison Margiela |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 86cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | A faint mark to left shoulder, and small mark on right arm. |
| SKU | 307032 |























