






Men's Mm6 Numberic Tab T-Shirt White Size XL
| Brand | Maison Margiela |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 60cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 362060 |
$54.40
Men's Mm6 Numberic Tab T-Shirt White Size XL—
$54.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Maison Margiela |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 60cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 362060 |























