






Men's Mona Lisa Print T-Shirt White Size S
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 331289 |
$122.39
Men's Mona Lisa Print T-Shirt White Size S—
$122.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 331289 |























