







Men's Mona Lisa T-Shirt White Size M
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 330201 |
$35.70
Original: $101.99
-65%Men's Mona Lisa T-Shirt White Size M—
$101.99
$35.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 330201 |























