















Men's Monogram Abbesses Messenger Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 33cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Wear to the bottom corners and a small tear to the front of the bag as pictured |
| SKU | 351551 |
$217.59
Men's Monogram Abbesses Messenger Bag Brown—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 33cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Wear to the bottom corners and a small tear to the front of the bag as pictured |
| SKU | 351551 |























