







Men's Monogram Bandana T-Shirt Blue Size XXL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 326379 |
$414.78
Men's Monogram Bandana T-Shirt Blue Size XXL—
$414.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 326379 |























